DOBITNICI SVEUČILIŠNIH STUDENTSKIH STIPENDIJA I POTPORA U AKADEMSKOJ GODINI 2017./2018.

KONAČNE RANG LISTE DOBITNIKA STUDENTSKIH STIPENDIJA U AKADEMSKOJ GODINI 2017./2018.
Povjerenstvo za dodjelu stipendija i potpora redovitim studentima Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku na 2. sjednici u akademskoj godini 2017./2018. godini održanoj 13. travnja 2018. godine donijelo je Odluku o utvrđivanju konačnih rang lista za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku za akademsku godinu 2017./2018.

Odluka Povjerenstva za dodjelu studentskih stipendija i potpora – utvrđivanje konačnih rang lista

Konačna rang lista A4) student viših godina studija i I. godina diplomskih sveučilišnih studija umjetničko-nastavne sastavnice Sveučilišta

Obavijest o potpisivanju Ugovora za dodjelu studentskih stipendija u akademskoj godini 2017./2018.
Uprava Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku će pravovremeno obavijestiti studente dobitnike stipendija u akademskoj godini 2017./2018. o datumu potpisivanja Ugovora o dodjeli studentskih stipendija.

Odluka o ovlastima Povjerenstva za dodjelu studentskih stipendija i potpora

Senat Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku na 6. sjednici u akademskoj godini 2017./2018. donio je Odluku o dodjeli studentskih stipendija i potpora Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku za akademsku godinu 2017./2018. redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Odluka Senata od 4. travnja 2018. godine

Rang liste:

A) kategorija – stipendije za izvrsnost

B) kategorija – stipendije studentima aktivnim sportašima
RANG LISTA; NEMAJU UVJETE

C) kategorija – stipendije studentima u stanju socijalne potrebe

D) kategorija – potpore studentima u stanju socijalne potrebe
RANG LISTA

Studenti koji su ostvarili pravo na sveučilišnu stipendiju trebaju dostaviti podatke o žiro račununajkasnije do 13. travnja 2018. godine. Isti se mogu dostaviti poštom na adresu: Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 Osijek ili osobno na Urudžbeni zapisnik (soba br. 11., I. kat).

Obrazac možete preuzeti na slijedećem linku: PODACI O ŽIRO RAČUNU

Studenti koji su ostvarili pravo na sveučilišnu stipendiju, a ujedno su ostvarili pravo i na državnu ili drugu stipendiju te ju žele primati, trebaju dostaviti Izjavu o odricanju od sveučilišne stipendije isključivo poštom na adresu: Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Trg Svetog Trojstva 3, 31000 Osijek, najkasnije do 13. travnja 2018. godine.

Izjavu možete preuzeti na sljedećem linku: IZJAVA O ODRICANJU

Sve dodatni upiti mogu se uputiti na e-mail adresu: stipendije@unios.hr

Uredio |2018-04-17T13:39:49+02:0005.04.2018.|Izdvojene vijesti, Sveučilišne stipendije|