Javna obrana doktorske disertacije pod naslovom: “Međuodnos argumentacije, konceptualnih metafora i neverbalne komunikacije u javnim nastupima njemačkih i hrvatskih političara” dr. sc. Nikoline Borčić, pristupnice izvandoktorskog studija poslijediplomskog interdisciplinarnog sveučilišnog studija Komunikologija održat će se u srijedu, 15. ožujka 2017. godine s početkom u 9.30 sati u predavaonici br. 1/II kat Doktorske škole Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku.

U prilogu: OBAVIJEST

Javna obrana doktorske disertacije pod naslovom: “Važnost i uloga komunikacije u srednjim i velikim organizacijama tijekom procesa upravljanja promjenama” Jadranke Škarica, pristupnice poslijediplomskog interdisciplinarnog sveučilišnog studija Komunikologija održat će se u srijedu, 15. ožujka 2017. godine s početkom u 11.00 sati u predavaonici br. 1/II kat Doktorske škole Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku.

U prilogu: OBAVIJEST

Javna obrana doktorske disertacije pod naslovom: “Uloga ravnatelja u stvaranju imidža osnovne škole na primjeru Republike Hrvatske i Republike Makedonije” Ivane Stanić, pristupnice poslijediplomskog interdisciplinarnog sveučilišnog studija Komunikologija održat će se u srijedu, 15. ožujka 2017. godine s početkom u 12.30 sati u predavaonici br. 1/II kat Doktorske škole Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku.

2017-03-09T12:51:13+01:00