Jean Monnet katedre za EU radno pravo, pravo jednakosti i pravo ljudskih prava Sveučilišta u Osijeku poziva zainteresirane doktorandice i doktorande na besplatno pohađanje kolegija kojima mogu steći dodatne ECTS bodove. Poziv je namijenjen svim doktorandima osječkog sveučilišta. Više podataka o predmetima, predavačima i katedri možete naći na http://jeanmonnet.pravos.hr

Doktorandi i doktorandice osječkog sveučilišta koji žele ostvariti dodatne ECTS bodove i steći dodatna znanja iz područja antidiskriminacijskog prava i prava jednakosti EU i/ili slobode kretanja radnika mogu pohađati sljedeće kolegije/seminare:

(zimski semestar)
1) Sloboda kretanja radnika i europsko individualno radno pravo 4 ECTS (predavač: izv. prof.dr. sc. Mario Vinković)
2) Pravo jednakosti EU 3 ECTS (predavač: izv. prof. dr. sc. Mario Vinković

(ljetni semestar)
Napredni seminar iz EU prava jednakosti 2 ECTS (predavač: izv. prof. dr. sc. Mario Vinković)

Prijave moguće putem e-maila: mvinkovi@pravos.hr

2016-05-06T07:31:42+02:00