Radionica: ”Metode razvoja kompetencija potrebnih za karijerne odluke i izbore te aktivno traženje zaposlenja”

Dana 23. studenoga 2018. godine na Rektoratu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku održana je radionica ”Metode razvoja kompetencija potrebnih za karijerne odluke i izbore te aktivno traženje zaposlenja”.
Radionicu je održala prof. dr. sc Darja Maslić Seršić s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu (Odsjek za psihologiju). Prof. dr. sc. Maslić Seršić također je voditeljica Centra za razvoj karijere. Radionicu su, osim karijernih savjetnika u sklopu osječkog Sveučilišta, pohađali karijerni savjetnici sa Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Rijeci. Na radionici je bilo riječi o karijernoj adaptabilnosti studenata, dispozicijskoj zapošljivosti te strategiji traženja posla i upravljanja karijerom.

Uredio |2018-11-26T14:27:49+01:0026.11.2018.|Radionice savjetovanja, Vijesti i događanja|