Webinar – ”Covid-19 i unutarnje osiguranje kvalitete: naučene lekcije i ono što slijedi”

Dana 20. svibnja 2021. godine, djelatnica Centra za kvalitetu sudjelovala je na webinaru ”Covid-19 i unutarnje osiguranje kvalitete: naučene lekcije i ono što slijedi.”

Govornici (Frank Niedermeier, Centar za razvoj kvalitete Sveučilišta u Potsdamu; Aisling McKenna, voditeljica kvalitete i institucionalnih istraživanja Sveučilišta u Dublinu; Elena Cirlan, voditeljica projekata pri Europskom sveučilišnom udruženju) su istaknuli način na koji je unutarnje osiguranje kvalitete odgovorilo na promjene nastale uslijed krize nastale pandemijom Covid-19. Analizirane su provedene aktivnosti tijekom protekle godine sa svrhom podrške sveučilištima u rješavanju ključnih izazova koje nas čekaju u budućim provedbama unutarnjeg osiguranja kvalitete.

Uredio |2021-05-24T09:13:58+02:0024.05.2021.|Radionice, Vijesti i događanja|