Međunarodno natjecanje International Video Pitch Competition

Sveučilište u Osijeku dobilo je priliku sudjelovati u međunarodnom projektu/natjecanju studenata pod nazivom International Video Pitch Competition. U organizaciji osim Sveučilišta u Osijeku sudjeluju i Sveučilišta u Pečuhu, Ohio University (USA), Swansea University (Wales) i Polytechnic Institute of Castelo Branco (Portugal).

Cilj je projekta omogućiti studentima predstavljanje poslovnih ideja i dobijanje povratne informacije od odabranih stručnjaka iz prakse, kao i umrežavanje studenata koji sudjeluju u natjecanju. Za pobjednike nacionalnog i međunarodnog kruga natjecanja osigurane su novčane nagrade. Pozivamo sve zainteresirane studente da se uključe a nastavnike Sveučilišta u Osijeku da potaknu studente s poduzetničkom idejom da se prijave na natjecanje (sve informacije dostupne su u prilogu).

Kroz ovaj projekt naše Sveučilište dobija međunarodnu izloženost, a uz mogućnost suradnje na ovom projektu, otvaraju se vrata suradnje s članovima konzorcija na drugim, budućim projektima.

Uredio |2017-01-20T09:04:06+01:0020.01.2017.|Najave, Studenti i studiranje, Vijesti sa sastavnica|