Mobility and Inclusion in Multilingual Europe

full
[br]

Filozofski fakultet u Osijeku potpisao ugovor s Europskom komisijom za financiranje FP7 projekta MIME – Mobility and Inclusion in Multilingual Europe

ZNANOST – Filozofski fakultet u Osijeku potpisao je ugovor s Europskom komisijom za FP7 projekt MIME – Mobility and Inclusion in Multilingual Europe (Funding scheme: Collaborative Project – Large scale integrating projects (CP-IP) SSH.2013.5.2-1. The multilingual challenge for the European citizen). Projekt se počinje provoditi 1. travnja 2014. godine i traje 54 mjeseca.

Projekt će se provoditi u suradnji s 22 europska partnera: Université de Genève (koordinator), Universiteit van Amsterdam, Univerza v Ljubljani, Universität Augsburg, Universidade do Algarve, Universitat Rovira i Virgili, Latvijas Universitate, Fondation Nationale des Sciences Politiques, Magyar Tudományos Akadémia Társadalomtudományi Kutatóközpont, Vrije Universiteit Brussel, Universita’ degli studi di Milano-Bicocca, Universität Leipzig, Universite de Reims Champagne-Ardenne, Humboldt-Universität Berlin, Katholieke Universiteit Leuven, University of Limerick, University of the Highlands and Islands lbg, Uppsala Universitet, Universitatea din Oradea, Fondation observatoire de la finance, SCIPROM sarl. Koordinatorica projekta za Filozofski fakultet u Osijeku je izv. prof. dr. sc. Marija Omazić.

Uredio |2013-12-11T12:19:40+01:0011.12.2013.|Vijesti iz znanosti|