Odjel za kulturologiju-objava natjecaja 30.9.2016

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Odjel za kulturologiju raspisuje

za izbor

1. Jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju i znanstveno-nastavnom radnom mjestu izvanrednog profesora iz znanstvenog područja Humanističkih znanosti, znanstvenog polja filologija na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu na Odjelu za kulturologiju u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
  2. Jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste u suradničkom zvanju i suradničkom radnom mjestu poslijedoktoranda iz znanstvenog područja Društvenih znanosti, znanstvenog polja informacijskih i komunikacijskih znanosti na određeno vrijeme u punom radnom vremenu na Odjelu za kulturologiju u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Pristupnici Natječaja pored općih uvjeta utvrđenih Zakonom o radu („Narodne novine“ br. 93/14.) moraju ispunjavati i uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju („Narodne novine“ br. 123/03., 198/03., 105/04., 2/07.- Odluka USRH 174/04., 46/07., 45/09., 63/11., 94/13. i 139/13. i Odluka USHRH 101/14. i 60/15.) te su obvezni ispunjavati uvjete utvrđene Statutom Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Pravilnikom o provedbi postupka izbora/reizbora u zvanja i odgovarajuća radna mjesta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Statut i Pravilnik objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i mrežnim stranicima Odjela za kulturologiju.

Pristupnici Natječaja pod brojem 1. podnose prijavu na Natječaj za izbor u znanstveno-nastavno zvanje izvanrednog profesora i znanstveno-nastavno radno mjesto izvanrednog profesora i obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu 2. Prijava na natječaj za izbor u znanstveno-nastavno zvanje i  znanstveno-nastavno radno mjesto.

Pristupnici Natječaja pod brojem 2. podnose prijavu na Natječaj za izbor u suradničko zvanje poslijedoktoranda i suradničko radno mjesto poslijedoktoranda i obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu 5. Prijava na natječaj za izbor u suradničko zvanje poslijedoktoranda i  suradničko radno mjesto poslijedoktoranda.

Dokumentacija se prilaže u dva primjerka (od kojih 1 originalni) i u elektroničkom obliku na CD-u i PDF-formatu.

Obrasci 2. i 5. objavljeni su na mrežnoj stranici Odjela za kulturologiju (http://kulturologija.unios.hr/odjel/dokumenti/dokumenti-propisi-info/) i mrežnoj stranici Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Za pristupnike Natječaja koji su strani državljani potrebno je priložiti dokaz o poznavanju hrvatskog jezika u skladu s Zajedničkim europskim referentnim okvirom za jezike (B1).

Na Natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave na natječaj s dokumentacijom podnose se u roku od 30 dana od dana objave natječaja osobno na urudžbeni zapisnik ili poštom na adresu: Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Odjel za kulturologiju, Trg Sv. Trojstva 3, 31000 Osijek s naznakom „za natječaj za izvanrednog profesora“, odnosno s naznakom „za natječaj za poslijedoktoranda – informacijske i komunikacijske znanosti“.

Svi pristupnici Natječaja obavještavaju se o rezultatima Natječaja najkasnije u roku od 15 dana od dana njegova dovršetka.

Prijavom na Natječaj, pristupnici Natječaja su izričito suglasni da Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku – Odjel za kulturologiju kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podatka („Narodne novine“ br. 106/12. – pročišćeni tekst).

Uredio |2016-09-30T14:24:17+02:0030.09.2016.|Natječaji, Zapošljavanje|