Osnovan Odjel za elektroenergetiku IEEE studentskog ogranka Osijek

Odjel za elektroenergetiku IEEE studentskog ogranka Osijek osnovan je u suradnji Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku s IEEE studentskim ogrankom Osijek i IEEE Hrvatskom sekcijom.

ZNANOST – Prvi predsjednik novoosnovanog Odjela bit će Danijel Topić, dipl.ing., a članovi su velikim dijelom asistenti i studenti poslijediplomskog studija Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku sa Zavoda za elektroenergetiku i Zavoda za elektrostrojarstvo. Elektrotehnički fakultet u Osijeku čestita svim članovima, te im želi uspješan rad i angažman što većeg broja studenata smjera elektroenergetika u buduće aktivnosti s ciljem njihovog uključivanja u znanstveni i stručni rad udruge IEEE, a time i daljnjeg promicanja studentskog aktivizma na našem Fakultetu.

Prof. dr. sc. Damir Šljivac

Uredio |2014-03-17T13:19:47+01:0017.03.2014.|Vijesti iz znanosti|