Otvoreni poziv za volontera na EVS projektu u Bruxellesu

ESN Hrvatska traži volontera u svrhu sudjelovanja na EVS projektu na period od 6 mjeseci u Bruxellesu u najvećoj studentskoj volonterskoj organizaciji u Europi, Erasmus Student Network AISBL

Rad na projektu uključuje pomoć pri organizaciji aktivnosti vezanih uz mobilnost, uključujući i European Year of Cultural Heritage, suradnju i komunikaciju s lokalnim podružnicama u organizaciji kulturnih aktivnosti, te suradnju s ostalim timovima u organizaciji.

Kod kandidata se traži iskustvo s projektima, iskustvo u volonterskoj organizaciji, iskustvo s temama o kojima se raspravlja na europskoj razini, uključujući mlade, kulturu i Erasmus+.

Troškovi povratne putne karte (Hrvatska-Bruxelles), smještaja, osiguranja i lokalnog prijevoza su pokriveni, a volonter će primati i džeparac u iznosu od 200 eura mjesečno.

Kako biste se priajvili, pošaljite svoj CV i motivacijsko pismo na applications@esn.org najkasnije do 30.07.2017. u 23:59h. Online sastanak putem Skypea održat će se ubrzo nakon isteka roka. Ukoliko imate dodatna pitanja, slobodno nas kontaktirajte na info@esn.hr

Uredio |2017-07-26T10:57:56+02:0026.07.2017.|Međunarodna suradnja|