Poziv na predstavljanje projekta A.C.T.I.V.E. – Activity and Creativity Through Ideas and Ventures: Employment

Ekonomski fakultet u Osijeku organizira predstavljanje projekta A.C.T.I.V.E. – Activity and Creativity Through Ideas and Ventures: Employment

NAJAVA – Predstavljanje projekta će se održati u ponedjeljak, 3. ožujka 2014. godine s početkom u 12 sati u vijećnici Ekonomskom fakultetu u Osijeku.

Partneri na projektu su Centar za poduzetništvo Osijek, Hrvatska udruga poslodavaca – Regionalni ured Osijek, Poduzetniiki inkubator BIOS d.o.o., Trgovačka i komercijalna škola Davor Milas Osijek, Obrtnička škola Osijek, Turistička i ugostiteljska škola Osijek i Druga srednja škola Beli Manastir. Pridruženi partneri na projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje i Osječko-baranjska županija.

Cilj projekta A.C.T.I.V.E. je poboljšanje preduvjeta za zapošljivost i samozapošljavanje mladih ljudi u Slavoniji i Baranji, posebno studenata i učenika, kao i nezaposlenih osoba bez radnog iskustva. Preduvjeti za kontinuiranu pomoć mladima stvorit će se kroz aktivnosti Poduzetničkog inkubatora – inkubatora za mlade.

Projekt A.C.T.I.V.E. – Activity and Creativity Through Ideas and Ventures: Employment, financira se iz IPA programa Europske unije, komponenta IPA IV – razvoj ljudskih potencijala. Vrijednost projekta je 222.719,80 eura, s udjelom bespovratnih EU sredstava od 194.983,80 eura.

Projekt se provodi na području Osječko-baransjke županije.

Uredio |2014-02-28T16:49:00+01:0028.02.2014.|Najave|