Poziv na trening i radionicu s farmerima

PFOS_farmeri

Poljoprivredni fakultet u Osijeku organizira trening i radionicu s farmerima u okviru IPA projekta AGRI-CONTO-CLEEN

NAJAVA – U okviru IPA projekta Doprinos poljoprivrede čistom okolišu i zdravoj hrani (Agriculture Contribution towards Clean Environment and Healthy Food – AGRI-CONTO-CLEEN), čiji je nositelj Poljoprivredni fakultet u Osijeku, 28. veljače 2014. godine održat će se trening za poljoprivredne proizvođače (farmere) s područja Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije u gradu Vukovaru. Predviđeno je upoznavanje i osposobljavanje 75 poljoprivrednih proizvođača s metodama ekološke proizvodnje, te optimizacije gnojidbe i optimizacije zaštite bilja u pograničnom području.

Trening je otvoren za poljoprivredne proizvođače i sve ostale zainteresirane osobe.

U okviru istog projekta tijekom studenoga 2014. godine godine održat će se radionica za poljoprivredne proizvođače (farmere) s područja Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije u gradu Osijeku. U sklopu radionice predviđeno je obučavanje i implementacija metoda ekološke proizvodnje, te optimizacije gnojidbe i optimizacije zaštite bilja u pograničnom području na gospodarstvima 50 poljoprivrednih proizvođača.

Trening je otvoren za poljoprivredne proizvođače i sve ostale zainteresirane osobe i riječ je o pretpozivu.

Uredio |2014-01-29T13:29:10+01:0029.01.2014.|Najave|