Poziv na tribinu Odjela za matematiku

Odjel za matematiku Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku organizira tribinu Od Mathosa do konzultanta i analitičara – ili što odgovoriti na najteže pitanje na prvim razgovorima za posao…

NAJAVA – Tribina za studente će se održati u srijedu, 26. veljače 2014. godine s početkom u 12 sati u predavaonici broj 2 na Odjelu za matematiku Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku (Trg Ljudevita Gaja 6). Predviđeno trajanje je 75 do 90 minuta.

Gost će biti:

• Krešimir Mlinarić, direktor Adacta d.o.o.

Kratak opis tribine:

Put od fakultetskih klupa do samostalnog obavljanja posla u nekoj tvrtki često je popraćen brojnim pitanjima, a odgovore nije uvijek jednostavno pronaći ili se oni baziraju na nizu subjektivnih iskustava ljudi koji su to već prošli. Tribina će pomoći u pronalasku odgovora na dio tih pitanja uz pomoć sljedećih tema:

• Što će mi, od svega na fakultetu, trebati da dobijem posao i da ga obavljam – ocjene, znanje…?
  • Koje mogućnosti mi se otvaraju nakon fakulteta?
  • Što se uopće radi u tvrtkama?
  • Matematika i IT se vole tajno
  • Globalna i hrvatska IT scena
  • Razvoj, implementacija, savjetovanje, poslovni sustavi… – demistificiranje terminologije
  • Što uopće rade IT konzultanti i analitičari?
  • Dobre i manje dobre strane posla
  • Par ideja za kraj
Uredio |2014-02-25T09:07:37+01:0025.02.2014.|Najave|