Predavanje Nenada Andrakovića Web stranica u 5 koraka

Predavanje je organizirano u suradnji Studentskog zbora Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku s Udrugom College i školom informatike i menadžmenta Edunova

ZNANOST – Predavanje je održano u četvrtak, 13. veljače 2014. godine s početkom u 17 sati u predavaonici na Elektrotehničkom fakultetu u Osijeku, u predavaonici K2-1 na Sveučilišnom kampusu.

Predavanje je održao:

• Nenad Andraković, predavač smjera Web dizajn u Edunovoj i front-end developer u osječkoj IT tvrtci Inchoo

Predavač Edunove Nenad Andraković web dizajner je s dugogodišnjim radnim iskustvom u IT industriji. Zaposlen je u renomiranoj tvrtki Inchoo iz Osijeka, koja se bavi izradom web trgovina za klijente iz cijelog svijeta. Nenad je radio i kao freelancer, te ima veliko iskustvo u kompletnom procesu izrade web stranica – od inicijalnog kontakta s klijentom do lansiranja gotovog proizvoda. Svoje stečeno iskustvo rado dijeli s polaznicima koji će od njega, osim vrhunske praktične nastave, dobiti puno korisnih savjeta.

Sadržaj predavanja:

• zakup servera i domene
  • konfiguracija servera
  • instalacija gotovog CMS rješenja
  • odabir izgleda web stranice
  • upravljanje sadržajem web stranice
Uredio |2014-03-01T13:30:59+01:0001.03.2014.|Vijesti iz znanosti|