STUP – Portal za studente Elektrotehničkog fakulteta i poslodavce

U želji da se studenti i njihovi budući poslodavci što više približe još tijekom studiranja, Elektrotehnički fakultet izradio je portal za studente ETFOS-a i poslodavce – Stup

Na portalu će partnerske tvrtke moći oglašavati otvorena mjesta za stručnu praksu, mogućnosti izrade završnih/diplomskih radova, stipendije, slobodna radna mjesta i sve ostale sadržaje i aktivnosti koje su od interesa za naše studente.

Studenti sa svoje strane mogu već sad nakon logiranja:

• iskazati sa svoje strane interes za aktivnosti tvrtke pri čemu će se tvrtkama pojaviti u izdvojenom popisu, tzv. „baza zainteresiranih studenata“. Taj će popis postati vidljiv tvrtkama od 15. lipnja, ali molim da već sad u slučaju interesa iskoristite ovu funkcionalnost kako tvrtke 15. lipnja ne bi dočekali prazni popisi

• imati uvid u kontakt-mejl tvrtke vidljiv samo studentima ETFOS-a (ako ga je tvrtka postavila)

• predlagati nove tvrtke za Stup.

Usto će se moći, kada dođe vrijeme za to, prijavljivati se za mjesta stručne prakse koja je obavezna u okviru nastave (od sljedeće ak. godine na 3. god. preddipl. stručnog studija i na 2. god. dipl. sv. studija). Također će se u potpunosti „online“ preko Stupa odrađivati i cijela procedura prijave studenata za stručnu praksu, prihvat od strane tvrtke, te evidentiranje i ocjenjivanje same stručne prakse od strane mentora i nositelja predmeta.

Kruno Miličević

Uredio |2016-05-06T09:32:57+02:0006.05.2016.|Studenti i studiranje, Vijesti sa sastavnica|