Svečane promocije Odjela za matematiku

[br]

Održane tri svečane promocije Odjela za matematiku Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

ZNANOST – Promocije su održane u subotu, 11. siječnja 2014. godine, a diplomirane studente Odjela za matematiku promovirali su prorektor za znanost, tehnologije, projekte i međunarodnu suradnju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku prof. dr. sc. Rudolf Scitovski, pročelnica Odjela za matematiku izv. prof. dr. sc. Mirta Benšić, zamjenik pročelnice za nastavu i studente Odjela za matematiku doc. dr. sc. Krešimir Burazin i zamjenik pročelnice za znanstvenoistraživačku djelatnost Odjela za matematiku prof. dr. sc. Ninoslav Truhar.

Održane su sljedeće promocije:

• 4. promocija magistara edukacije matematike i informatike, na kojoj je promoviran 51 magistar edukacije matematike i informatike (Sveučilišni nastavnički studij matematike i informatike)
  • 4. promocija magistara matematike i XIII. promocija profesora matematike i informatike i profesora matematike i fizike, na kojoj je promovirano 29 magistara matematike (Sveučilišni diplomski studij matematike, smjera Financijska i poslovna matematika) i 8 profesora matematike i informatike te 9 profesora matematike i fizike (dodiplomski studij)
  • 5. promocija sveučilišnih prvostupnika matematike, na kojoj je promovirano 34 sveučilišna prvostupnika matematike (Sveučilišni preddiplomski studij matematike)
[br] OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uredio |2014-01-13T08:32:14+01:0013.01.2014.|Vijesti iz znanosti|