Znanstveni forum na Strojarskom fakultetu

Održan Znanstveni forum na temu Pregled znanstvenih istraživanja u području predviđanja i upravljanja potrošnjom prirodnog plina

ZNANOST – Forum je održan održan 11. prosinca 2013. godine na Strojarskom fakultetu u Slavonskom Brodu, pod vodstvom Božidara Solde, mag.ing.mech.

Osnovni zadatak Znanstvenog foruma je organiziranim periodičnim aktivnostima poticati znanstvenu i stručnu aktivnost svojih članova i omogućiti polaznicima poslijediplomskih studija prikupljanje ECTS bodova za obvezatne i izborne aktivnosti na poslijediplomskom doktorskom studiju pod nadzorom Znanstvenog foruma. Na taj način se očekuje stvaranje uvjeta za poticanje komunikacije, suradnje, razmjene ideja i unapređivanje znanstveno-stručne osposobljenosti mladih znanstvenika. Cilj foruma je poboljšanje protoka informacija unutar zajednice znanstvenih novaka i asistenata.

Podsjetimo, znanstveni forum je organizirani oblik aktivnosti asistenata, znanstvenih novaka i ostalih polaznika poslijediplomskog doktorskog studija, s ciljem poticanja aktivnosti u područjima znanstvenog usavršavanja, znanstvene prezentacije i stručnih aktivnosti.

Uredio |2013-12-11T10:07:05+01:0011.12.2013.|Vijesti iz znanosti|