Sastanak Mreže jedinica sustava osiguravanja kvalitete (CroQAnet)

Dana 19. prosinca 2016. godine djelatnica Centra za kvalitetu osječkog Sveučilišta sudjelovala je na sastanku koji je organizirala Agencija za znanost i visoko obrazovanje.
Prvi (osnivački) sastanak održan je u Zagrebu u hotelu International sa svrhom predstavljanja Mreže jedinica sustava osiguravanja kvalitete (CroQAnet).
Svrha sastanka bila je okupljanje dionika koji su izravno uključeni u osiguravanje kvalitete na visokim učilištima u RH te osiguravanje platforme za sustavnu razmjenu informacija i iskustava, umrežavanje, zajedničke projekte te edukaciju njezinih članova.
Na prvom sastanku predstavljeni su ciljevi Mreže za iduće razdoblje, dan je kratak prikaz rezultata prvog ciklusa vanjskih vrednovanja AZVO-a te planovi za sljedeći ciklus, a predstavljeni su i primjeri dobre prakse nekih sustava osiguravanja kvalitete (Sveučilište u Rijeci, Filozofski fakultet Sveučilišta u Osijeku, Veleučilište Velika Gorica, Visoko učilište Algebra).

Slike Grupa d
Slike Grupa 1 (2)3