Jedinstvena sveučilišna studentska anketa za akademsku 2019./2020. godinu

Drage studentice, dragi studenti,

i u akademskoj 2019./2020. godini naše Sveučilište nastavlja s provedbom Jedinstvene sveučilišne studentske ankete.

Anketi možete pristupiti od 1. rujna 2020. u 8 sati.
Anketu možete pokrenuti na linku http://anketa.unios.hr logiranjem pomoću vašeg AAI elektroničkog identiteta (isti podaci kao za ISVU studomat). Anketu možete ispunjavati u više navrata i ponovno se logirati istim podatcima sve dok ne zaključite anketu.
Nakon što ispunite anketne obrasce za sve nastavnike i suradnike, moći ćete samostalno ispisati potvrdu koju ćete, uz ostale dokumente, priložiti pri upisu u višu godinu studija i završetak studija.

Za kolegije čija se nastava održavala u parnim semestrima (za vrijeme karantene zbog COVID-a 19) pitanja se odnose na kvalitetu predavanja na daljinu, ponuđenih sadržaja u elektroničkom obliku te kvalitetu komunikacije.

Vaši iskreni odgovori i komentari utjecat će na poboljšanje kvalitete nastave na našem Sveučilištu.
Anketa je u potpunosti anonimna.

Ukoliko imate bilo kakvih poteškoća, primjedbi ili pitanja, obratite se na dtrampus@unios.hr
Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku,
Centar za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja

Uredio |2020-08-31T10:08:55+02:0031.08.2020.|Vijesti i događanja|