”Metode razvoja prezentacijskih vještina studenata”

Dana 15. lipnja 2018. godine djelatnice Centra za kvalitetu i karijerne savjetnice sudjelovale su na edukativnoj radionici ”Metode razvoja prezentacijskih vještina studenata” koja se održala na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u sklopu ciklusa radionica KARIJERIRANJE. Radionicu je održala doc. dr. sc. Aleksandra Huić s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.
Ova edukativna aktivnost bila je namijenjena karijernim savjetnicima na visokim učilištima i visokoškolskim nastavnicima, a na istoj su prezentirane teme: Važnost prezentacijskih vještina na radnom mjestu, Strah od javnog nastupa, Karakteristike dobrih javnih izlaganja, Faza pripreme izlaganja, Uvježbavanje izlaganja, Trikovi za dobru izvedbu, Adekvatni neverbalni znakovi, Kontakt s publikom, Kako oblikovati vizualna pomagala, Odgovaranje na pitanja, Uvježbavanje te Važnost dobrog modela pri poučavanju prezentacijskih vještina.

Uredio |2018-07-06T14:57:35+02:0018.06.2018.|Radionice savjetovanja, Vijesti i događanja|