Radionica o metodama karijernog procjenjivanja i savjetovanja studenata

U sklopu ciklusa radionica za karijerne savjetnike (Karijeriranje) karijerne savjetnice Centra za kvalitetu osječkog Sveučilišta sudjelovale su 19. listopada 2018. godine na radionici Metode karijernog procjenjivanja i savjetovanja studenata. Radionica je održana na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci, a vodila ju je prof. dr. Darja Maslić Seršić s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.
Na radionici su obrađene teme poput istraživanja karijernih potreba studenata, analize radnih kapaciteta, kompetencija i karijerne motivacije specifične za određeni obrazovni profil, analize individualnih sposobnosti, interesa i vrijednosti, provođenju savjetodavnih intervjua s ciljem karijernog usmjeravanja i osnaživanja, pružanja podrške studentima pri izradi individualnog karijernog plana i slično.

A4   A3   A2

Uredio |2018-10-22T09:58:05+02:0022.10.2018.|Radionice savjetovanja, Vijesti i događanja|