Radionica o razvoju vještina samopoimanja vezanih uz karijerne stavove i motivaciju

Karijerne savjetnice i djelatnice Centra za kvalitetu, 21. rujna 2018. godine sudjelovale su na radionici za karijerne savjetnike „Metode razvoja vještina samopoimanja vezanih uz karijerne stavove i motivaciju“ održanom na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Radionicu je vodila prof. dr. sc. Darja Maslić Seršić s Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Sudionici radionice su se upoznali s psihosocijalnim značajkama prelaska iz studija na tržište rada, prediktorima uspjeha u traženju posla, tipovima kompleksnog profesionalnog identiteta te su naučili primijeniti tehnike poticanja karijernog samopoimanja studenata, kritički vrednovati ulogu kulture fakulteta i studijskog programa u osnaživanju karijerne uspješnosti studenata.

Uredio |2018-09-25T10:03:10+02:0025.09.2018.|Radionice savjetovanja, Vijesti i događanja|