Regionalna radionica ”Važnost karijernog savjetovanja u visokom obrazovanju: kako odgovoriti na potrebe tržišta rada”

Dana 5. prosinca 2018. godine djelatnice Centra za kvalitetu i karijerne savjetnice sudjelovale su na radionici ”Važnost karijernog savjetovanja u visokom obrazovanju: kako odgovoriti na potrebe tržišta rada” koja se održala na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.

Na radionici su domaći i strani stručnjaci iz područja karijernog savjetovanja obradili sljedeće teme: Odabir karijere i buduće potrebe na tržištu rada, Primjeri dobre prakse u radu savjetnika za profesionalno usmjeravanje u EU i Škotskoj, Kako osnažiti karijernog savjetnika?

Uredio |2018-12-11T13:35:13+01:0006.12.2018.|Radionice savjetovanja, Vijesti i događanja|