Sastanak Mreže jedinica sustava kvalitete na visokim učilištima u RH (CroQAnet)

Dana 30. svibnja 2018. godine djelatnica Centra za kvalitetu sudjelovala je na 4. po redu sastanku Nacionalne mreže jedinica sustava osiguravanja kvalitete na visokim učilištima u RH (CroQAnet).
Glavna tema seminara bila je optimizacija sustava unutarnjeg osiguravanja kvalitete – na koji način jedinice za unutarnje osiguravanje kvalitete mogu poboljšati učinkovitost sustava, kako unaprijediti komunikaciju unutar visokog učilišta, kako definirati ključna pitanja, definirati relevantne grupe dionika kako bi se s njima učinkovito komuniciralo, itd. Tematsko izlaganje i radionicu održali su predavači s austrijskog sveučilišta WU – Vienna University of Economics and Business, Karl Ledermüller i Philipp Keller. Sudionicima su se izložili i rezultati provedenih pilot-postupaka vanjskih vrednovanja Agencije za znanost i visoko obrazovanje te iskustvo jednog vrednovanog visokog učilišta.

Više

Uredio |2018-06-06T12:25:36+02:0031.05.2018.|Razno, Vijesti i događanja|