Drugi sastanak Mreže jedinica sustava osiguravanja kvalitete (CroQAnet)

Dana 5. lipnja 2017. godine voditeljica Odsjeka za unaprjeđivanje kvalitete obrazovanja  (Centar za kvalitetu Sveučilišta) sudjelovala je na drugom sastanku Mreže jedinica sustava osiguravanja kvalitete u organizaciji AZVO-a.

Sastanak se održao u Zagrebu u hotelu International na temu ”Poučavanje usmjereno na studente” kojemu su nazočili nastavnici, studenti i djelatnici ureda za kvalitetu sa sveučilišta u Republici Hrvatskoj.

Svoja iskustva i rad predstavili su Aleksandar Šušnjar (student Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci), dr. sc Sanja Smojver Ažić (profesorica razvojne psihologije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci) i dr. sc. Svjetlana Kolić-Vehovac (profesorica edukacijske psihologije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci).

QM           QM1           QM2           QM3

Uredio |2017-06-06T12:01:14+02:0006.06.2017.|Vijesti i događanja|