Seminar “Vještine budućnosti – kako usmjeravati studente”

Djelatnica Centra, Višnja Sak Bosnar, sudjelovala je na seminaru za karijerne savjetnike u visokom obrazovanju održanom na Plitvicama od 4. do 6. studenoga. Seminar na temu “Vještine budućnosti – kako usmjeravati studente” organizirali su nacionalni Euroguidance i Europass centri Agencije za mobilnost i programe Europske unije.Dvadesetak sudionika, karijernih savjetnika iz cijele Hrvatske, imalo je priliku razmijeniti svoja iskustva, proširiti znanja o transverzalnim vještinama, a doprinos je iznošenjem vlastitoga iskustva dao i danski predavač Kim Bæksgaard Hansen (University of Southern Denmark). Poseban doprinos temi predavanjem “Vještine budućnosti” dao je Korado Korlević iz Zvjezdarnice Višnjan.

Više..

Uredio |2019-11-11T13:36:56+01:0011.11.2019.|Razno, Vijesti i događanja|