REKTOR
prof.dr.sc. Željko Turkalj
REKTOR

prof. dr. sc. Željko Turkalj

email: turkalj@unios.hr
Ured: 1/1
Osobna web stranica

URED REKTORA

Ljilja Šrepfler

Voditelj ureda rektora

email: ljilja@unios.hr
Ured: 1/1
Telefon: +385 31 22 41 02
Telefaks: +385 31 20 70 15

PROREKTORI
izv.prof.dr.sc. Mario Vinković
PROREKTOR ZA NASTAVU I STUDENTE

izv. prof. dr. sc. Mario Vinković

email: mvinkovi@pravos.hr
Ured: 4/1
Osobna web stranica

URED PROREKTORA ZA NASTAVU I STUDENTE

Snježana Bravić, upr. pravnik

Voditelj ureda za preddiplomske, diplomske i stručne studije

Za upite: nastava-studenti@unios.hr
email: sbravic@unios.hr
Ured: 5/1
Telefon: +385 31 22 41 20
Telefaks: +385 31 20 70 15

prof.dr.sc. Rudolf Scitovski
PROREKTOR ZA ZNANOST, TEHNOLOGIJE, PROJEKTE I MEĐUNARODNU SURADNJU

prof. dr. sc. Rudolf Scitovski

email: scitovski@unios.hr
Ured: 6/1
Osobna web stranica

URED PROREKTORA ZA ZNANOST, TEHNOLOGIJE, PROJEKTE I MEĐUNARODNU SURADNJU

Sanja Šaban, oec.

Voditelj odsjeka za znanost i poslijediplomske studije

email: ssaban@unios.hr
Ured: 5/1
Telefon: +385 31 22 41 10
Telefaks: +385 31 20 70 15

prof.dr.sc. Damir Markulak
PROREKTOR ZA STRATEGIJU RAZVOJA I PROSTORNO PLANIRANJE

prof. dr. sc. Damir Markulak

email: markulak@unios.hr
Ured: 9/1
Osobna web stranica

URED PROREKTORA ZA STRATEGIJU RAZVOJA I PROSTORNO PLANIRANJE

Andrea Hanak

Voditelj ureda za opće i administrativne poslove

email: ahanak@unios.hr
Ured: 11/1
Telefon: +385 31 22 41 50
Telefaks: +385 31 20 70 15

prof.dr.sc. Tomislav Mrčela
PROREKTOR ZA FINANCIJE I POSLOVNE ODNOSE

prof. dr. sc. Tomislav Mrčela

email: mrcela@unios.hr
Ured: 10/1
Osobna web stranica

URED PROREKTORA ZA FINANCIJE I POSLOVNE ODNOSE

Suzana Perić Stivi

Voditelj ureda za stručno-administrativne poslove

email: sstivi@unios.hr
Ured: 11/1
Telefon: +385 31 22 41 06
Telefaks: +385 31 20 70 15

GLAVNA TAJNICA
GLAVNA TAJNICA

Zdenka Barišić, mag. iur.

email: zbarisic@unios.hr
Ured: 3/1

Jelena Tokić, upr. pravnik

Voditelj ispostave za stručno-administrativne poslove

email: jtokic@unios.hr
Ured: 3/1
Telefon: +385 31 22 41 30
Telefaks: +385 31 22 41 75