Usavršavanje iz područja javne nabave

Ekonomski fakultet u Osijeku, nositelj odobrenja izobrazbe u području javne nabave, po rješenju Ministarstva gospodarstva te je evidentiran u Registru nositelja programa pod rednim brojem 18., tijekom listopada i studenog 2020. nudi mogućnost sudjelovanja na webinarima / radionicama usavršavanja izpodručja javne nabave, a svaka od njih nosi 8 bodova (u svrhu obnove stečenih certifikata pri MINGO).

U nastavku Vam donosimo kratke opise 6 zanimljivih i aktualnih tema (klikom na naziv teme edukacije u nastavku):

Teme edukacija

1. Priprema i provođenje postupka javne nabave u sklopu projekata sufinanciranih iz fondova EU (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje).

2. Utjecaj izmijenjenog zakonodavstva iz područja gradnje na postupke javne nabave radova i inženjerskih usluga (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje).

3. Pregovarački postupak javne nabave bez prethodne objave i društvene i druge posebne usluge (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje).

4. Izvršenje, izmjene i raskid ugovora o javnoj nabavi, jamstva-pojašnjenja, upotpunjavanja i naplata (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje).

5. Ekonomski kriteriji primjenjivi za nabavu radova, robe i usluga, te bodovanje prema kriterijima na primjerima iz prakse (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje).

6. Najčešće pogreške tijekom pregleda i ocjene ponuda kroz praktične primjere, utjecaj prakse DKOM-a i VUS-a (detaljan raspored tema i rasporeda rada dostupan ovdje).

Kome je edukacija namijenjena?

* Svim naručiteljima i ponuditeljima
* Svima koji su certificirani za provođenje postupaka javne nabave i sudjeluju u postupcima javne nabave.
* Svima kojima trebaju sati (bodovi) za produžavanje certifikata.
* Svima koji dolaze u dodir s propisima u području javne nabave.
* Svima koji postaju obveznici e-nabave

Detaljnije informacije o temama i rasporedu edukacija su dostupne na: http://www.efos.unios.hr/programi-usavrsavanja-iz-javne-nabave/.

Za sve dodatne upite slobodno nas kontaktirajte na domagoj.karacic@efos.hr i katica.krizanovic@efos.hr ili na kontakt telefon: +385 31 224 475.

Uredio |2020-10-20T09:47:59+02:0020.10.2020.|Izdvojene vijesti, Najave, Vijesti sa sastavnica|