Publikacija za studente i mlade MOBILNOST NA JEDNOM MJESTU

Erasmus studentska mreža Hrvatska, jedna od najvećih neprofitnih studentskih organizacija u Europi za zastupanje studenata koji sudjeluju u programima međunarodne razmjene, objavljuje priručnik MOBILNOST NA JEDNOM MJESTU koji objedinjuje većinu programa mobilnosti dostupnih hrvatskim studentima i mladima.

Ova publikacija studentima i mladima nudi na jednom mjestu pregled najvažnijih informacija o programima mobilnosti i iznimno je korisna svima koji planiraju dio svog studijskog programa provesti u inozemstvu ili steći praktične vještine kroz neki od programa stručne prakse.

Potičemo studente Sveučilišta u Osijeku da preuzmu digitalnu verziju priručnika.

Za detaljnije informacije o programima međunarodne razmjene kontaktirajte nas putem e-maila: erasmus@unios.hr

Uredio |2023-12-01T08:31:30+01:0008.11.2023.|Izdvojene vijesti, Međunarodna suradnja, Vijesti|