Predstava 2:14 min autora Davida Paqueta

Na Umjetničkoj akademiji u subotu, 14. svibnja 2016. godine, održat će se s početkom u 16.30 sati završna predstava i podjela potvrda polaznicima programa cjeloživotnog učenja Dramskog studija glume i lutkarstva

Program cjeloživotnog učenja Dramskog studija glume i lutkarstva vodili su Katica Šubarić i Nenad Palović, asistenti na Umjetničkoj akademiji u Osijeku. Predstava i podjela održat će se u nastavnoj zgradi Odsjeka glume i lutkarstva Umjetničke akademije u Osijeku, predavaonica br. 2.

U predstavi 2:14 min autora Davida Paqueta igraju (polaznici Dramskog studija glume i lutkarstva):

Ivan Simon, Dorian Vrtačnik, Tin Potz, Duje Martinić, Renata Faddy, Ivona Čakmak, Vlatka Mihić, Anamarija Bolješić, Ana Šantar, Matea Škojo, Dora Bogdanović i Katarina Šango.

Isti dan, u subotu 14. svibnja 2016. godine s početkom u 18 Umjetnička akademija poziva i na svečanu podjelu potvrda za polaznike koji su završili edukacijski program Cjeloživotnog učenja Umjetničke akademije u Osijeku Modeliranje keramike i rad na lončarskom kolu koja će se održati u zgradi kiparstva Umjetničke akademije u Osijeku.

Prije podjele potvrda bit će održana izložba radova polaznika edukacijskog programa Modeliranje keramike i rad na lončarskom kolu.

Uredio |2016-05-12T13:40:29+02:0012.05.2016.|Najave, Studenti i studiranje, Vijesti sa sastavnica|