FILOZOFSKI FAKULTET objavljuje DOPUNU I ISPRAVAK DIJELA NATJEČAJA objavljenog na mrežnim stranicama Fakulteta i Sveučilišta 8. rujna 2016.

Sveučilište J. J. Strossmayera u Osijeku
FILOZOFSKI FAKULTET

U tekstu natječaja iza rečenice: “Pristupnici za izbor u suradničko zvanje asistenta obvezno moraju priložiti potvrdu Fakulteta da su bili među 10% najboljih studenata.”, dodaje se rečenica: “Pristupnici za radno mjesto pod točkom 4. moraju imati završen diplomski (dodiplomski) studij povijesti nastavničkog smjera.”

Dio natječaja koji se odnosi na tekst:

“Uvjeti pod točkom 5. i 6.:

PRISTUPNICI UZ PRIJAVU PRILAŽU:

• presliku diplome dodiplomskog ili diplomskog studija ekonomskog smjera (VSS) (za točku 3.)
  • presliku svjedodžbe o stečenoj srednjoj stručnoj spremi (gimnazija, upravna) (za točku 4.)”

ispravlja se, te novi tekst glasi:

“Uvjeti pod točkama 5. i 6.:

PRISTUPNICI UZ PRIJAVU PRILAŽU:

• presliku diplome dodiplomskog ili diplomskog studija ekonomskog smjera (VSS) (za točku 5.)
  • presliku svjedodžbe o stečenoj srednjoj stručnoj spremi (gimnazija, upravna) (za točku 6.)”

Ostali dio teksta ostaje nepromijenjen.

Uredio |2016-09-12T09:36:21+02:0009.09.2016.|Natječaji, Zapošljavanje|