Poziv na konferenciju IMAGEEN – Ekodizajn u Hrvatskoj

NAJAVA – Konferencija će se održati u srijedu, 19. veljače 2014. godine u 9.30 sati, u auli Rektorata Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku (Trg Sv. Trojstva 3).

Teme koje će biti prezentirane sudionicima obuhvatiti će održivi ekodizajn s pogledom iz struke (inovativni materijali, dizajn, standarde, te primjere iz prakse), te što obuhvaćaju savjetodavne usluge za male i srednje poduzetnike, kako izgleda audit, te očekivanja kod dizajna i re-dizajna. Osnovni cilj projekta je predstaviti i promovirati eko-dizajn u sektoru hrane i pića, oboje u kontekstu pakiranja (ambalaže) i obuhvaća sve čimbenike u životnom vijeku proizvoda.

Konferencija je, sa svim korisnim informacijama i mogućnošću postavljanja pitanja i dobivanja odgovora u realnom vremenu, besplatna za sve sudionike i s obaveznom prethodnom registracijom.

Prijavnicu je potrebno ispuniti do 17. veljače 2014. godine i poslati na e-mail: imageen@tera.hr.

Prijavnicu i program tečaja možete preuzeti klikom na linkove:

PRIJAVNICA

Uredio |2014-02-15T17:56:25+01:0015.02.2014.|Najave|